Wil jij werken bij Rijkswaterstaat?

Alle vacatures bij Rijkswaterstaat staan op de vacaturewebsite van de Rijksoverheid: WerkenvoorNederland. Daar kun je direct digitaal solliciteren.

Alle vacatures van RWS

Procedure

Na het versturen van je sollicitatie, krijg je binnen een week een ontvangstbevestiging. In de tussentijd beoordelen de werving- en selectieadviseurs van Rijkswaterstaat je sollicitatie. De sollicitatieprocedure bestaat meestal uit 2 gespreksrondes. Voor bepaalde functies moet je aanvullend een assessment of een (psychologische) test doen. Als je de procedure succesvol doorloopt, volgt het arbeidsvoorwaardengesprek en een aanbod.

Heb je vragen of wil je ons blijven volgen? Er zijn verschillende manieren om met ons in contact te komen en te blijven. Bij al onze openstaande vacatures staan contactpersonen aan wie je je vragen kan stellen, dit verschilt per vacature.

Algemene informatie over de sollicitatieprocedure

Klanten Contact Centrum 088-7970788

Locaties

Er werken circa 8700 mensen bij Rijkswaterstaat, verspreid over ruim 60 locaties. Op zoek naar een locatie? Gebruik dan ons locatie-overzicht.

Pers

De contactgegevens van onze persvoorlichters vind op de pagina persvoorlichting.

Rijkswaterstaat op social media

Bekijk vacatures

Luca van Melick

luca.van.melick@rws.nl

Radha Jharap

radha.jharap@rws.nl

Eveline den Hartigh

eveline.den.hartigh@rws.nl

Dino Dzankovic

dino.dzankovic@rws.nl

Natasja Freijer

natasja.freijer@rws.nl

Gerben Eskes

gerben.eskes@rws.nl

André Baars

andre.baars@rws.nl

Erwin Stam

erwin.stam@rws.nl

Joost van Daal

joost.van.daal@rws.nl

Christine Hilgers

christine.hilgers@rws.nl

Ellen Kloesmeijer-van Vught

Ellen.van.vught@rws.nl

Vera Schilperoort

vera.schilperoort@rws.nl